Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 24 запити на отримання публічної інформації.
З них 21 запит надійшов від громадян, 1 – від юридичної особи, 2 – від засобів масової інформації.
Із загальної кількості 8 запитів надійшли через СЕВ ОВВ, 13 – отримано електронною поштою, 3 – за допомогою поштового зв’язку.
15 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 9 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 1, Міністерство енергетики та захисту довкілля – 7, Державна екологічна інспекція – 1).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, найбільше цікавила інформація, що стосується водних об’єктів України. Зокрема, запитували інформацію про екологічний стан річки Говтва та якість питної води в м. Решетилівка Полтавської області; про екологічний стан річки Сула та якість питної вод у місті Лубни Полтавської області; про рівень забруднення річки Дніпро; щодо забруднення річки Збруч; про надання інформації щодо річки Оріль у Дніпропетровській області; про режим рибогосподарської експлуатації Корнинського водосховища у Житомирській області та ін.
Разом з тим, у низці запитів порушувались питання, що стосувалися надання копій різних видів документації, зокрема, Плану використання бюджетних коштів на 2019 рік; звіту про використання бюджетних коштів за 2018 рік; звіту про кількість забруднених водойм Києва та області у 2018 році; інформації стосовно фінансування технічних шкіл у м. Каховка та м. Мелітополь; переліку державних та регіональних програм розвитку меліорації земель і поліпшення екологічного стану зрошуваних та осушених угідь тощо.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.