опубліковано 06.10.2020 15:33
Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 29 запитів на отримання публічної інформації.
З них 18 запитів надійшли від громадян, 4 – від юридичних осіб, 7 – від ЗМІ.
Із загальної кількості 7 запитів надійшли через СЕВ ОВВ, 19 – отримано електронною поштою, 3 – за допомогою поштового зв’язку.
22 запити на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, решту 7 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 1, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України – 2, Державна служба статистики України – 2, Державна податкова служба України – 2).
Найбільше запитувачів, які зверталися до Агентства, цікавили питання, пов’язані із такими сферами діяльності Держводагентства, як експлуатаційна та дозвільна. Зокрема, питання стосувалися видачі дозволів на спецводокористування, надання інформації про наявність дозвільних документів, щодо розвитку водного господарства Миколаївської області та ін.
Також запитувачі продовжують звертатися із проханнями надати завірені копії документів, розпорядником яких є Держводагентство.
Разом з тим, як і у попередні звітні періоди, у запитах порушувалися питання стосовно водних об’єктів в Україні, а саме: про надання інформації щодо водного об’єкта в м. Харків, щодо правил експлуатації Добротвірського водосховища, щодо Шолохівського водосховища у Дніпропетровській області, щодо покращення екологічного стану р. Сула.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.