опубліковано 10.10.2019 17:21
Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 14 запитів на отримання публічної інформації.
З них 11 запитів надійшло від громадян, 2 – від юридичних осіб, 1 – від засобу масової інформації.
Із загальної кількості 3 запити надійшли через СЕВ ОВВ, 6 – отримано електронною поштою, 3 – за допомогою поштового зв’язку, 2 – доставлено нарочно.
11 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 3 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Міністерство енергетики та захисту довкілля – 2, Державна податкова служба України – 1).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, найбільше цікавила інформація, що стосується водних об’єктів України, зокрема, щодо охорони боліт, про обстеження ставка в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, про загальний об’єм водосховищ і ставків у басейні річки Прип’ять, щодо надання інформації про річку Уж, стосовно виконання природоохоронних заходів з розчищення водоприймальної частини р. Сула в межах міста Ромни, щодо експлуатації Бучанського водосховища біля села Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району Київського області, про Русанівський канал та ін.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.