опубліковано 12.06.2020 11:42
Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 39 запитів на отримання публічної інформації.
З них 21 запит надійшов від громадян, 9 – від юридичних осіб, 9 – від ЗМІ.
Із загальної кількості 5 запитів надійшли через СЕВ ОВВ, 32 – отримано електронною поштою, 2 – за допомогою поштового зв’язку.
27 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 12 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 5, Міністерство енергетики України – 5, Державна екологічна інспекція України – 1, Київська міська державна адміністрація – 1).
Запитувачі, які зверталися до Агентства, найбільше цікавилися питаннями, що стосувалися водних об’єктів України, зокрема, щодо видачі дозволів на спецводокористування, щодо встановлення меж земель водного фонду, щодо підземних та наземних річок Києва, щодо ситуації з озером Синє, щодо моніторингу меліоративного стану осушуваних та зрошуваних земель, щодо якісного стану поверхневих вод, щодо стану питної води та ін.
Разом з тим, деякі запитувачі зверталися із проханням надати завірені копії документів, розпорядником яких є Держводагентство.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.