опубліковано 07.06.2019 16:00
Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 18 запитів на отримання публічної інформації.
З них 9 запитів надійшло від громадян, 7 – від юридичних осіб, 2 – від засобів масової інформації.
Із загальної кількості 3 запити надійшли через СЕВ ЦОВВ, 12 – отримано електронною поштою, 3 – за допомогою поштового зв’язку.
11 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 7 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 3, Міністерство екології та природних ресурсів України – 3, Київська міська державна адміністрація – 1).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, найбільше цікавила інформація, що стосується водних об’єктів України, зокрема, стосовно акваторії Сухого лиману, щодо розміру прибережної захисної смуги, про забір води, потужності очисних споруд тощо, щодо встановлення зон санітарної охорони для підземних джерел водопостачання, щодо отримання дозволів на спецводокористування, про відновлення та укріплення дамби, що відділяє річку Десна від затоки Десенка (Чорторий), про кількість річок, які пересохли у період з 2014 по 2018 роки та з початку 2019 року, та ін.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.