Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 15 запитів на отримання публічної інформації, що більше, ніж протягом аналогічного періоду у минулому році (11).
З них 6 запитів надійшло від громадян, 8 - від юридичних осіб, 1 - від представника засобу масової інформації.
Із загальної кількості 4 запити надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 5 отримано поштою, 2 - нарочно, 4 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
6 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 9 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (2), Мінприроди (4), Держстат (1), КМДА (1), Рівненська ОДА (1).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, переважно цікавила інформація про визначення ширини прибережної захисної смуги; видачу дозволів на проведення робіт на землях водного фонду, дозволів на спецводокористування та інформація про скиди забруднюючих речовин
Окрім того, запитувачів цікавила інформація стосовно конкретних водних об’єктів, зокрема, зменшення обсягів скидання надлишкових зворотних вод у річку Інгулець; про річку Бобриця (Києво-Святошинський р-н).
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.