Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 18 запитів на отримання публічної інформації.
З них 6 запитів надійшло від громадян, 11 – від юридичних осіб, від засобів масової інформації – 1.
Із загальної кількості 2 запити надійшли через СЕВ ОВВ, 9 – отримано електронною поштою, 7 – за допомогою поштового зв’язку.
13 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 5 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 2, Міністерство енергетики та захисту довкілля – 1, Державна служба геології та надр України – 1, Київська міська державна адміністрація – 1).
Запитувачі, які зверталися до Агентства, найбільше цікавилися питаннями, пов’язаними із екологічним станом водних об’єктів України, зокрема щодо обсягів скидів забруднених стічних вод за 2018 рік по Київській області, щодо водойми Княжа Криниця у Черкаській області, про рівень забруднення р. Дніпро, про видачу дозволів на спецводокористування та ін.
Разом з тим, у значній кількості запитів порушувалися питання стосовно надання роз’яснень щодо функціонування Держводагентства як центрального органу виконавчої влади.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.