опубліковано 10.10.2019 17:20
Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 22 запити на отримання публічної інформації.
З них 11 запитів надійшло від громадян, 9 – від юридичних осіб, 2 – від засобів масової інформації.
Із загальної кількості 4 запити надійшли через СЕВ ОВВ, 13 – отримано електронною поштою, 5 – за допомогою поштового зв’язку.
19 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 3 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 1, Міністерство екології та природних ресурсів України – 1, Національне агентство України з питань державної служби – 1).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, найбільше цікавила інформація, що стосується водних об’єктів України, зокрема, щодо забруднення водних ресурсів з 2016 року, щодо правил експлуатації Добротвірського водосховища, про прибережну захисну смугу Русанівського обвідного каналу, щодо промивання р. Інгулець, щодо оцінки впливу на довкілля функціонування заводу з виробництва поризованих керамічних блоків «СБК-Озера», стосовно максимального рівня підйому води в р. Прут у районі смт Лужани, щодо водного об’єкта в межах смт Коцюбинське Київської області, щодо надання списку підприємств-забруднювачів та ін.
Водночас у значній кількості запитів громадяни зверталися з проханням надання копій організаційно-розпорядчих документів, а також документації, що знаходиться у володінні Держводагентства, таких як накази, листи, акти, проєкти, правила тощо.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.