Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 17 запитів на отримання публічної інформації.
З них 7 запитів надійшло від громадян, 5 – від юридичних осіб, від засобів масової інформації – 5.
Із загальної кількості 4 запити надійшли через СЕВ ОВВ, 7 – отримано електронною поштою, 4 – за допомогою поштового зв’язку, 2 – нарочно.
12 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 5 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 3, Міністерство енергетики та захисту довкілля – 1, Регіональний офіс водних ресурсів у Харківській області – 1).
Запитувачі, які зверталися до Агентства, найбільше цікавилися питаннями, пов’язаними із такими сферами діяльності Держводагентства, як дозвільна та експлуатаційна діяльність, а також кадрове забезпечення.
Разом з тим, як і раніше, у низці запитів порушувались питання, що стосувалися водних об’єктів України, зокрема, про встановлення меж земель водного фонду та водоохоронної зони у смт Кирилівка, про надання вичерпного переліку водних об’єктів м. Києва та земель водного фонду, про надання переліку критеріїв та ознак, за яким визначається водний об’єкт та ін.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.