Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 36 запитів на отримання публічної інформації. З них 26 запитів надійшло від громадян, 10 - від юридичних осіб.
Із загальної кількості 20 запитів надійшло на електронну скриньку Держводагентства, 6 – через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 10 отримано поштою.
Безпосередньо до Держводагентства надійшов 31 запит на отримання публічної інформації, 5 отримано з інших центральних органів виконавчої влади (1 перенаправлено із Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Міністерства юстиції України, 2 – з Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та 1 – з Державного агентства рибного господарства та меліорації України).
У звітному періоді запитувачі масово зверталися з проханням про надання інформації щодо видачі дозволів на спецводокористування.
Разом з тим, у запитах порушувалися питання, пов’язані з екологічним станом водних ресурсів України, зокрема, щодо надання інформації про забруднення річок у межах Києва, щодо результатів проведених скринінгів проб води річок басейну Південного Бугу, про водойму «Христосів» (Стара Синява), стосовно водного об'єкта в Турбівській ОТГ, щодо використання дощової води та інші.
Також низка запитів стосувалася надання інформації стосовно затвердження режимів роботи штучних водосховищ; переліку специфічних синтетичних та несинтетичних речовин; переліку водогосподарських систем, для яких затверджено правила експлуатації; Положення про Держводагентство; структури апарату Держводагентства; чисельності працівників та заробітної плати апарату Держводагентства; змін у штатному розписі РОВР у Тернопільській області тощо.
Інформація, розпорядником якої є Держводагентство, надавалася запитувачам у межах вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».