опубліковано 08.08.2019 11:55
Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 14 запитів на отримання публічної інформації.
З них 8 запитів надійшло від громадян, 3 – від юридичних осіб, 3 – від засобів масової інформації.
Із загальної кількості 3 запити надійшли через СЕВ ЦОВВ, 7 – отримано електронною поштою, 4 – за допомогою поштового зв’язку.
9 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 5 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Міністерство екології та природних ресурсів України – 3, Національне агентство України з питань державної служби – 1, Київська обласна рада – 1).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, найбільше цікавила інформація, що стосується водних об’єктів України, зокрема, стосовно скидів забруднених зворотних (стічних) вод у поверхневі водні об’єкти у 2018 році; щодо надання копії паспорта водного об’єкта; щодо питань постачання води до Автономної Республіки Крим; щодо надання землевпорядної документації у межах прибережної захисної смуги р. Ворскла в с. Климентове Охтирського району Сумської області; щодо величини місячних витрат р. Дніпро (стік річки) у нижньому б’єфі за 2017-2018 роки; про гідроспоруду на річці Любка (Сумська область); належності осушувальних каналів, які розташовані на території Яполотської сільської ради Костопільського району Рівненської області, та ін.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.