Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 18 запитів на отримання публічної інформації.
З них 12 запитів надійшло від громадян, 5 – від юридичних осіб, 1 – від ЗМІ.
Із загальної кількості 3 запити надійшли через СЕВ ОВВ, 11 – отримано електронною поштою, 4 – за допомогою поштового зв’язку.
13 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 5 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 2, Міністерство енергетики та захисту довкілля України – 1, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру – 1, Одеська обласна державна адміністрація – 1).
Найбільше запитувачів, які зверталися до Агентства, цікавили питання, пов’язані із такими сферами діяльності Держводагентства, як експлуатаційна та дозвільна. Зокрема, питання стосувалися надання інформації щодо дозволу на зрошення сільськогосподарських угідь стічними водами, стосовно отримання дозволу на користування надрами, щодо дозволу на зрошення сільськогосподарських угідь підземними та поверхневими водами, стосовно меліоративних систем та насосних станцій, щодо загальної площі осушених торфовищ в Україні, щодо проєкту землеустрою.
Також, як і у попередні звітні періоди, у запитах порушувалися питання стосовно водних об’єктів в Україні, а саме: щодо рівня води в р. Південний Буг, щодо статусу озера Московське, щодо приналежності до земель водного фонду, щодо водокористувачів, які впровадили заходи, що зменшують негативний вплив на воду, та ін.
Разом з тим, деякі запитувачі зверталися із проханням надати завірені копії документів, розпорядником яких є Держводагентство.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.