опубліковано 25.04.2019 10:20
Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 23 запити на отримання публічної інформації.
З них 14 запитів надійшло від громадян, 8 – від юридичних осіб, 1 – від засобу масової інформації.
Із загальної кількості 4 запити надійшли через СЕВ ЦОВВ, 14 – отримано електронною поштою, 5 – за допомогою поштового зв’язку.
13 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 10 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 3, Міністерство екології та природних ресурсів України – 6, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України – 1).
Всі отримані протягом звітного періоду запити розглянуті Держводагентством відповідно до його компетенції.
Запитувачів, які зверталися до Агентства, найбільше цікавила інформація, що стосується водних об’єктів України, зокрема, про екологічний стан флори і фауни Дністровського водосховища; щодо природоохоронної зони річки Оріль у межах та поза межами Єлизаветівської сільської ради (Дніпропетровська область); щодо якісного стану р. Ірпінь у межах Київської та Житомирської областей за 2017-2019 роки; щодо озера в межах м. Харкова, а також інформації про водні об’єкти Харкова та області; про стан забруднення річки Тясмин у м. Черкаси; про надання статистичної інформації щодо забруднюваності річок України за 2018 рік.
Також у запитах порушувалися інші питання (про приватизацію службового житла; щодо дати проведення установчих зборів по формуванню громадських рад при ЦОВВ; про договори між Україною і Китаєм тощо).
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».