06.09.2017 18:29
 Версія для друку

У Держводагентстві триває процес формування нового складу громадської ради

news-image
6 вересня 2017 року у Держводагентстві ініціативною групою з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Держводагентстві розглядалися документи від представників інститутів громадянського суспільства, які бажають брати участь в установчих зборах.
Зазначені документи подавалися ініціативній групі відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Загальна кількість поданих документів від інститутів громадянського суспільства – 27. Ініціативною групою детально розглядалися подані документи. Акцентувалася значна увага на профільності діяльності інститутів громадянського суспільства та результатах діяльності за останній рік.
У ході розгляду ініціативною групою виявлено деякі неточності в оформленні поданих документів. Вирішено поінформувати інститути громадянського суспільства, у документах яких було виявлено невідповідності, запропонувавши їх усунути у термін до 13 вересня 2017 року.
Після чого ініціативною групою за результатами усунення інститутами громадянського суспільства невідповідностей буде складено список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави відмови.
Разом з тим, не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів на офіційному веб-сайті Держводагентства буде розміщено усю необхідну інформацію щодо проведення установчих зборів згідно з вимогами чинного законодавства.