10.09.2017 11:19
 Версія для друку

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Держводагентстві № 2

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ
ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Держводагентстві
 
6 вересня 2017 року                                                                                        № 2
 
Головував: А.Неліпа – голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.
Присутні: члени ініціативної робочої групи (за списком).
Усього 6 осіб.
 
Порядок денний засідання:
 
1. Розгляд документів, поданих представниками інститутів громадянського суспільства, які бажають брати участь в установчих зборах з обрання нового складу громадської ради при Держводагентстві.
 
1. Розгляд документів, поданих представниками інститутів громадянського суспільства, які бажають брати участь в установчих зборах з обрання нового складу громадської ради при Держводагентстві.
 
СЛУХАЛИ: А.Неліпу.
 
ВИСТУПИЛИ: В.Ковтуненко, В.Мельничук, Г.Цвєткова.
 
Присутніх було поінформовано про отримані документи від 27 інститутів громадянського суспільства і виявлені неточності та невідповідності у поданих представниками інститутів громадянського суспільства документах і запропоновано рекомендувати усунути їх, керуючись нормами чинного законодавства.
 
ВИРІШИЛИ:
 
1. Ініціативній робочій групі поінформувати 10 інститутів громадянського суспільства, у документах яких було виявлено невідповідності (надіслати листи), запропонувавши їх усунути у термін до 13 вересня 2017 року.
2. Ініціативній робочій групі 13 вересня 2017 року за результатами усунення інститутами громадянського суспільства невідповідностей скласти список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави відмови.
3. Держводагентству не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів на офіційному веб-сайті Держводагентства розмістити список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави відмови, інформацію про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників, а також уточнену інформацію про дату, час та місце проведення установчих зборів.
 
 
Голова ініціативної групи
з підготовки установчих зборів
для формування нового складу
громадської ради при Держводагентстві А.Неліпа
 
Протокол вела В.Ковтуненко