30 вересня 2020 р. м. Чернівці
Місце проведення он-лайн засідання: м. Чернівці, зал засідань БУВР Пруту та Сірету за допомогою додатку Google Meet, модератор зустрічі голова Басейнової ради Пруту та Сірету Мирослав Заячук.
Час проведення засідання: з 11:00 по 13:00.
Час початку реєстрації учасників засідання: 10:00
Час закінчення реєстрації учасників засідання: 11:00
Прийняли участь: 20 осіб (з правом голосу, список додається) з 33 членів Басейнової ради, що складає 60,6 % із загальної кількості членів ради.
Порядок денний:
-
Внесення змін до складу Басейнової ради Пруту та Сірету.
-
Роль АІВС «Прикарпаття» в управлінні ризиками затоплення.
-
«Впровадження Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2007 року про оцінку та управління ризиками затоплення. Визначення невідкладних протипаводкових заходів з ліквідації наслідків шкідливої дії вод в суббасейнах річок Прут та Сірет».
-
Проведення інвентаризації водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд у суббасейнах річок Прут та Сірет.
-
Різне (формування плану роботи ради на 2021 рік, обговорення дати проведення наступного засідання).
1. Внесення змін до складу Басейнової ради Пруту та Сірету.
СЛУХАЛИ: Мирослава Заячука – голову басейнової ради,який привітав учасників чергового засідання ради та озвучив порядок денний засідання.
Головуючий повідомив, оскільки рішення Басейнової ради приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні необхідно обрати лічильну комісію. Запропонував обрати:
- Божик Тетяну Флорівну;
- Тищенко Валентину Григорівну.
Заячук М.Д. запропонував для ефективності роботи зборів затвердити наступний регламент роботи:
-
час для доповіді – до 15 хвилин;
-
час для виступу та дебатів – до 7 хвилин;
-
час для внесення пропозицій та доповнень – до 5 хвилин.
Заячук М.Д., довів до відома присутніх, що відповідно до п.4.14 Положення про Басейнову раду Пруту та Сірету затвердженого наказом Державного агентства водних ресурсів України № 947 від 18.12.2018р. необхідно внести зміни до складу басейнової ради Пруту та Сірету, а саме:
- у зв’язку з припиненням трудових відносин Державної екологічної інспекції Карпатського округу із Гасимовим Ріяфетом Садиг огли, до складу Басейнової ради Пруту та Сірету від Державної екологічної інспекції Карпатського округу делеговано Ладовського Миколу Васильовича – начальника інспекції;
- у зв’язку з припиненням трудових відносин КП «Коломияводоканал» з Перегінчук Іриною Тарасівною до складу Басейнової ради Пруту та Сірету від КП «Коломияводоканал» делеговано Цибуляка Володимира Михайловича – директора підприємства;
- у зв’язку з кадровими змінами в Дністровському БУВР та з метою подальшої ефективної роботи секретаріату запропоновано внести зміни до складу секретаріату, а саме виключити секретаря від Івано-Франківської області Дмитришак Ірину Зіновіївну та включити до секретаріату провідного інженера відділу водних відносин – Рашковецьку Вікторію Олександрівну.
ГОЛОСУВАЛИ:
«ЗА» - 20.
«ПРОТИ» – немає.
«УТРИМАЛИСЬ» - немає.
Рішення прийняте 20 голосами, що становить 100% голосів членів, присутніх на засіданні.
ВИРІШИЛИ:
1. До складу рахункової комісії включити Божик Т.Ф. та Тищенко В.Г.
2. Затвердити запропонований регламент роботи.
3.Внести зміни до складу басейнової ради Пруту та Сірету і до секретаріату.
2.Роль АІВС «Прикарпаття» в управлінні ризиками затоплення.
СЛУХАЛИ: Григорія Кікерчука – заступника начальника БУВР Пруту та Сірету, який представив учасникам засідання презентацію щодо ролі автоматизованої інформаціно-вимірювальної системи «Прикарпаття» в управлінні ризиками затоплення.
Паводок, який проходив в червні відзначався своєю гідрологічною складністю та непередбачуваністю. Формування паводку почалося в другій декаді червня місяця внаслідок інтенсивних опадів, які випадали на території регіону та у високогір’ї Карпат впродовж другої половини червня (до 120 мм 23.06.2020р.). Проходження першої хвилі паводку відмічалося своєю лінійністю, тобто відбувалося добігання паводкового стоку з верхів’я басейну річки в пониззя. На водпосту Чернівці (р. Прут) максимальний підйом рівнів води пройшов 14.06.2020 р, та склав 380 см над 0 поста (передпаводкові рівні сягали 89 см, підйом при цьому 2,91 м) рівні води сягнули першого ступеня небезпеки, але не перевищили його. Формування та проходження другої хвилі паводку відбувалося значно складніше, оскільки за рахунок бокового припливу та добігання хвилі з верхів’я басейну спостерігалося проходження чотирьох пікових значень. Так, максимальне значення по водпосту Чернівці спостерігалося о 19:00 год. 24 червня та становило 664 см над нулем поста. Підйом над нормальним рівнем склав 5,84м.
Загалом по Чернівецькій області підтоплено 51 населений пункт, 1075 будинків, затоплено 3642 присадибні ділянки, пошкоджено 2818 га сільськогосподарських угідь, відселено 136 людей. Внаслідок проходження червневого паводку, пошкоджено 31-ну гідротехнічну споруду протяжністю біля 8 км, загальна вартість відновлювальних робіт складає 131,120 млн. грн. Найбільшого пошкодження зазнали гідротехнічні споруди у Вижницькому, Глибоцькому, Новоселицькому, Кіцманському, Путильському та Сторожинецькому районах.
Завдяки роботі автоматизованих станцій АІВС "Прикарпаття" фахівцями управління здійснювався цілодобовий моніторинг за гідрологічною ситуацією, яка склалася в басейнах річок Прут та Сірет під час проходження паводку. Отримання оперативних та прогнозних даних дозволило приймати швидкі відповідні управлінські рішення щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій пов'язаних з руйнівною дією паводкових вод. За допомогою відповідних програмних комплексів спеціалістами здійснювалося моделювання гідрологічної ситуації на основі прогностичних та актуальних даних, в результаті чого визначено ділянки з найбільшим гідродинамічним навантаженням на гідротехнічні споруди та надано пропозиції щодо здійснення підготовчих заходів із залученням сил та засобів для попередження виникнення або можливих наслідків надзвичайної ситуації
ВИСТУПИЛИ:
Начальник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фригович зазначив, що на гідрологічних постах від верхів’я Прута і до м. Коломиї не працюють опадоміри.
ВИСТУПИЛИ:
Заступник начальника БУВР Пруту та Сірету Григорій Кікерчук, повідомив що тільки зараз Держводагентство України виділило кошти на проведення модернізації даної системи, а тому на наступному засіданні спеціалісти прозвітують про роботу всіх гідропостів.
ГОЛОСУВАЛИ:
«ЗА» - 20.
«ПРОТИ» – немає.
«УТРИМАЛИСЬ» - немає.
Рішення прийняте 20 голосами, що становить 100 % голосів членів, присутніх на зборах.
ВИРІШИЛИ:
1. Взяти до відома інформацію щодо роботи АІВС «Прикарпаття» під час проходження весняно-літнього паводку в 2020 році та очікуваного проведення модернізації окремих елементів системи АІВС «Прикарпаття».
2. На наступному засіданні прозвітувати про роботу всієї системи АІВС «Прикарпаття».
3. Надіслати презентацію доповідача на електронну пошту членам басейнової ради.
3. «Впровадження Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2007 року про оцінку та управління ризиками затоплення. Визначення невідкладних протипаводкових заходів з ліквідації наслідків шкідливої дії вод в суббасейнах річок Прут та Сірет».
СЛУХАЛИ: Петра Кропотова – головного спеціаліста відділу моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям, Державної служби України з надзвичайних ситуацій про впровадження Директиви 2007/60/ЄС Європейського парламенту та Ради від 23.10.2007 про оцінку та управління ризиками затоплення.
Статтею 1071 Водного кодексу України визначено відповідальний орган за впровадження Директиви та законодавчі підстави щодо розроблення планів управління ризиками затоплення та нормативно-правових актів у сфері управління ризиками затоплення.
Постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 247 затверджений «Порядок розроблення плану управління ризиками затоплення» в якому визначено механізм розроблення плану управління ризиками затоплення для окремих територій у межах району річкового басейну, які мають високий ризик затоплення.
Наказом МВС від 17.01.2018 № 30 затверджена «Методика попередньої оцінки ризиків затоплення», яка містить вимоги до визначення територій із потенційно значними ризиками затоплення із врахуванням критеріїв значущості наслідків затоплення, ймовірності виникнення затоплення та величини ризику затоплення».
Наказом МВС від 28.02.2018 № 153 затверджена «Методика розроблення карт загроз та ризиків затоплення» в якій визначено вимоги для розроблення карт за трьома сценаріями (низькою, середньою та високою ймовірністю).
«Методичні рекомендації розрахунку можливих втрат від затоплення призначені для проведення розрахунку можливих втрат від затоплення територій у грошовому еквіваленті з площі земель в залежності від категорії їх цільового призначення».
На даний час проводяться наступні заходи у сфері управління ризиками затоплення:
- створена міжвідомча комісія (наказ ДСНС від 23.03.2018 № 191);
- проведено попередню оцінку ризиків затоплення;
- триває розроблення карт загроз і ризиків затоплення;
- розроблено план-графік підготовки проектів планів управління ризиками затоплення (наказ ДСНС від 11.06.2019 № 343).
Відповідно до попередньої оцінки ризиків затоплення в басейні Дунаю проаналізовано 247 затоплень минулих років, з них:
206 були спричинені перевищенням відміток русло-заплавного коридору, з яких 201 подія характеризувались як швидке затоплення;
14 - пов’язані з перевищенням відміток захисних споруд;
8 - пов’язані з руйнуванням захисних споруд, всі вони характеризувались як миттєві затоплення;
19 затоплень спричинені заторами водопропускного коридору, такі затоплення були швидкими;
характер 8 затоплень не відомий, проте відомо, що 6 з них характеризувались, як затоплення середньої швидкості.
В басейні Дунаю визначено 47 ТПЗРЗ загальною протяжністю 1 993 км; 6 ТПЗРЗ – транскордонні.
В суббасейні річки Сірет визначено одну ТПЗРЗ довжиною 105 км (р.Сірет вище с. Лопушна - держкордон (UA-RO).
В суббасейні річки Прут визначено 18 ТПЗРЗ які мають загальну довжину 629 км (№2-19 у переліку на веб-сайті ДСНС).
СЛУХАЛИ: Олександра Рошко – заступника начальника БУВР Пруту та Сірету, про визначення невідкладних протипаводкових заходів з ліквідації наслідків шкідливої дії вод в суббасейнах річок Прут та Сірет.
На території Чернівецької області внаслідок випадання сильних опадів у верхів’ї басейнів річок Прут та Сірет з 13 червня 2020 року сформувався паводок з п’ятьма піками. При проходженні паводку максимальні значення рівнів води по основним водпостам становили:
-с. Кути (р. Черемош) – 580 см над 0 поста (23.06.);
-м. Чернівці (р. Прут) - 664 см над 0 поста (24.06.);
-с.Тарасівці (р.Прут) – 806 см над 0 поста (25.06.);
-м. Сторожинець (р. Сірет) – 547 см над 0 поста (22.06.);
-м.Заліщики (р.Дністер) – 891 см над 0 поста (26.06.).
Для реального захисту від паводків необхідно:
1) У верхів’ях басейнів річок будувати протипаводкові сухі гірські та рівнині ємності,водосховища. Такі ємності та водосховища допоможуть заакумульовувати частину паводку, який формується у верхів’ях басейнів річок, збільшити час стікання паводкової води і таким чином зменшити загальну висоту паводку.
2) У передгірському поясі необхідно укріплювати береги.
3) На рівнині найбільш надійним захистом є спорудження дамб. Будувати їх потрібно на певній відстані від річки, щоб завдяки міждамбовому простору зменшити пік паводку.
Вищезазначений комплекс заходів було передбачено створити в області за період дії Комплексної програми розвитку водного господарства та протипаводкового захисту в Чернівецькій області на період до 2021 року, в тому числі - побудувати дамб - 10 км, укріпити берегів – 7 км, збудувати протипаводкових ємностей – 5шт та водосховищ – 9 шт, відрегулювати русел річок – 76 км.
Однак, комплексного протипаводкового захисту в басейнах річок Прут та Сірет за період дії Комплексної програми не було створено в результаті значного недофінансування програмних заходів з державного бюджету - на рівні 3,7% від реальної потреби.
Такий рівень фінансування з державного бюджету призвів до того, що в області за останні 10 років практично не проводилися роботи з будівництва та капітального ремонту берегозахисних споруд, що є відображенням даної критичної ситуації.
Враховуючи складну ситуацію з відсутністю належного фінансування з державного бюджету заходів з будівництва дамб та кріплення берегів, БУВР Пруту та Сірету використовує всі можливі джерела фінансування для попередження та ліквідації наслідків шкідливої дії вод.
Так, в рамках дії «Регіональної програми робіт з розчистки та регулювання русел річок Чернівецької області на 2015-2019 роки» (далі – Регіональна програма), затвердженої розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації від 25.09.2015 р. № 644-р, на річках області було проведено руслорегулюючі та руслоочисні роботи.
Завдяки дії Регіональної програми вдалося певною мірою покращити протипаводкову ситуацію в області, а наслідки травневого паводку 2019 року та червневого паводку 2020 року в Чернівецькій області не були такими масштабними, як наприклад, в Івано-Франківській області, де аналогічна програма не діє. На ділянках річок, де були проведені руслорегулюючі роботи згідно Регіональної програми, вдалося уникнути масштабних пошкоджень дамб та берегоукріплень.
Процес старіння протипаводкових об’єктів продовжується, і кількість пошкоджених ділянок збільшується після проходження найменших паводків та повеней, а беручи до уваги те, що значна частина території області розташована в гірській і передгірській зонах Карпат, область потерпає від руйнівної дії паводкових вод від 3 до 8 разів на рік. Як наслідок, під загрозою затоплення та руйнування вздовж основних річок області Прута, Сірету та Черемошу, знаходяться 73 населені пункти, а це більше 13 тисяч житлових будинків, більше 20 тис.га сільськогосподарських угідь, в тому числі 6,5 тис. га меліорованих земель, 13,5 км інженерних споруд державного кордону з Румунією, а з урахуванням аналогічної ситуації на малих річках - під негативним впливом паводків знаходиться 370 км2 території і 156 населених пунктів, десятки кілометрів доріг і господарських об’єктів.
Внаслідок проходження червневого паводку, пошкоджено 31-ну гідротехнічну споруду протяжністю біля 8 км, загальна вартість відновлювальних робіт складає 135 млн. грн. Найбільшого пошкодження зазнали гідротехнічні споруди у Вижницькому, Глибоцькому, Новоселицькому, Кіцманському, Путильському, Сторожинецькому районах.
На даний час для освоєння виділених коштів в сумі 27 млн. грн. розроблено проектно-кошторисну документацію (7 робочих проектів), яка пройшла державну експертну оцінку та затверджена в установленому порядку. Також проведено 5 процедур закупівель згідно Закону України «Про тендерні закупівлі» та визначено виконавців робіт. Для вчасного виконання робіт по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації розпочаті роботи на об'єктах за власні кошти підрядників.
Перелік 7 об'єктів :
- Дамба №15-Б (с.Банилів) – пошкоджено 2 ділянки, протяжністю 230 м, відновлювальна вартість 6 млн грн.;
- Дамба №5 (с.Банилів) – відбувся прорив дамби, пошкоджено тіло дамби протяжністю 250 м, відновлювальна вартість 5,4 млн. грн., відбулося підтоплення населених пунктів Банилів та Слобода-Банилів. Підтоплено 73 будинки та 271 присадибні ділянки в зазначених населених пунктах.
- Дамба №9 (с.Слобода-Банилів) – пошкоджено тіло дамби 200 м, відновлювальна вартість 3 млн. грн.;
- Дамба №3 (с. Лопушна) - пошкоджено тіло дамби 99 м, відновлювальна вартість 1,5 млн. грн.;
- Дамба №6 (с. Лукавці) - пошкоджено тіло дамби 45 м, відновлювальна вартість 800 тис. грн.;
- Дамба №1 (смт.Неполоківці) - пошкоджено тіло дамби 215 м, відновлювальна вартість 4,8 млн. грн.;
- Кріплення берега в с. Просіка - пошкоджено 205 м берегового кріплення, відновлювальна вартість 5,5 млн. грн.
Загалом, в результаті пошкодження гідротехнічних споруд, підтоплено 32 населених пункти, 883 садиби, 2318 га сільськогосподарських угідь. Орієнтовний обсяг збитків, завданих населенню та територіям у результаті пошкодження гідротехнічних споруд, складає близько 135 млн. грн.
ВИСТУПИЛИ:
Заступник начальника Управління державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області Сергій Бойчук довів до відома присутніх, що відповідно до Наукового обґрунтування Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України вiд 25 вересня 2020 року щодо необхідності встановлення періоду охорони ділянок природного відтворення струмкової форелі в річках Карпатського регіону в період з 10 жовтня 2020 року по 01 березня 2021 року у водоймах Чернівецької області триватимуть посилені заходи з охорони струмкової форелі. Зокрема, заборона вводиться на річках Черемош та Сучава з усіма їх притоками. А також на окремих ділянках річок Прут та Сірет. Протягом нерестового періоду в зазначених водних об‘єктах та їх прибережних захисних смугах заборонено проводити будівельні, днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, заготівлю лісу, миття автотранспорту, інші роботи в руслах ручок та змагання з риболовлі.
ВИРІШИЛИ:
- членам Басейнової ради опрацювати листа ДСНС від 22.09.2020 № 261-13830/263-2, щодо надання пропозицій до заходів, спрямованих на запобігання виникненню затоплень для територій із потенційно значними ризиками затоплень, і за наявності пропозицій надати їх в установленому порядку місцевим органам виконавчої влади або Держводагентству для направлення до ДСНС.
- підтримати пропозицію, щодо розроблення Державної цільової Програми збереження та відновлення гірських річок Карпатського регіону та від імені Басейнової ради Пруту та Сірету звернутись до Кабінету Міністрів України.
- звернутись від імені Басейнової ради Пруту та Сірету до Кабінету Міністрів України про фінансування заходів із протипаводкового захисту.
- звернутись від імені Басейнової ради Пруту та Сірету до Чернівецької обласної державної адміністрації, щодо продовження дії Регіональної програми по розчистці та регулюванню русел річок Чернівецької області в частині завершення заходів передбачених даною Програмою.
- інформацію щодо проведення в період з 10.10.2020 по 01.03.2021 року у водоймах Чернівецької області посилених заходів з охорони струмкової форелі прийняти до відома.
- на наступне засідання басейнової ради запросити представника Департаменту регіонального розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації для надання інформації щодо питання виконання Розпорядження КМУ № 1123-р від 16.09.2020 року «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 р. на території Чернівецької області».
ГОЛОСУВАЛИ:
«ЗА» - 20.
«ПРОТИ» – немає.
«УТРИМАЛИСЬ» - немає.
Рішення прийняте в цілому 20 голосами, що становить 100 % голосів членів, присутніх на зборах.
4. «Проведення інвентаризації водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд у суббасейнах річок Прут та Сірет»
СЛУХАЛИ: Богдана Бойчука – начальника управління агропромислового виробництва, в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації.
Бойчук Богдан зазначив, що з 01.07.2013 вступив в дію Закон України “Про аквакультуру”, згідно статті 11 цього Закону повноваження з надання в користування на умовах оренди частини рибогосподарського водного об`єкта, рибогосподарської технологічної водойми для цілей аквакультури відповідно до повноважень щодо розпорядження землями, встановлених Земельним кодексом України перейшли від районних державних адміністрації до обласної державної адміністрації. Обласною державною адміністрацією було проведено інвентаризацію ставків, що знаходяться в басейнах річок загальнодержавного значення. За результатами інвентаризації було встановлено, що в області нараховується 859 земельних ділянок водного фонду, з них: в межах населених пунктів – 133, а за межами населених пунктів – 726. З них передано в оренду – 566 ділянок, які використовуються за цільовим призначенням (в т.ч.: в межах – 80, за межами – 486).
Загальна площа земельних ділянок водного фонду складає 6230,0 га (в межах – 622,5 га, за межами – 5607,5 га), в тому числі площа водного дзеркала – 3995,5 (в межах 424,0 га, за межами – 3571,5 га) Не перебувають в оренді 293 земельні ділянки (з яких 53 – знаходяться в межах населених пунктів і 240 – за межами).
Встановлено що 128 земельних ділянок державної власності реалізоване на земельний торг, тобто право на оренду земельної ділянки. Із них 121 земельна ділянка – це землі водного фонду, що знаходяться за межами населених пунктів. Важливе значення для наповнення бюджетів всіх рівнів має розмір орендної плати за земельні ділянки водного фонду у відсотках до нормативно-грошової оцінки.
За результатами інвентаризації було встановлено, що в області нараховується 859 земельних ділянок водного фонду.
СЛУХАЛИ: Іванну Гнатишин – заступника начальника Дністровського басейнового управління водних ресурсів, ознайомила присутніх щодо стану використання водних об’єктів (ставків) на території Івано-Франківської області в суббасейні р. Прут, а також щодо ситуації з гідроспорудами, які знаходяться на водних об’єктах (ставках). В підсумку зазначено на необхідності проведення інвентаризації водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд з метою упорядкування їх використання.
СЛУХАЛИ: Людмилу Чопюк – начальника відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод БУВР Пруту та Сірету.
З метою упорядкування та безпечної експлуатації гідротехнічних споруд у 2010 році було прийняте розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації №714-р «Про порядок прийняття на баланс гідротехнічних споруд водних об’єктів (ставків) та укладення договорів на їх технічне обслуговування».
На виконання цього розпорядження оцінка балансової вартості гідротехнічних споруд проведена у Сокирянському, Глибоцькому та Заставнівському на 100%; Сторожинецькому – 98%; Герцаївському – 83%; Вижницькому – 73%; Хотинському – 80%; Новоселицькому – 99%; Кіцманському – 70% та 52% у Кельменецькому районах.
Гідротехнічні споруди на водних об’єктах (ставках) взяті на баланс відповідними сільськими, селищними та міськими радами в Сокирянському, Глибоцькому та Заставнівському на 100%; Герцаївському – 80%; Новоселицькому – 99%; Кіцманському – 70%; Сторожинецькому – 67%; Вижницькому – 65%; Хотинському - 61% та 52% Кельменецькому районах.
У Заставнівському районі договори оренди укладено на 239 ГТС, Кіцманському – на 55; Кельменецькому – 51; Глибоцькому – на 25; Герцаївському – на 23; Сокирянському – на 48; Новоселицькому – на 32; Сторожинецькому - на 26; Вижницькому - на 11.
З набранням чинності Закону України «Про аквакультуру» змінено існуючий підхід до процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди. Водні об’єкти надаються у користування на умовах оренди на підставі договору оренди водного об’єкта. У договорі оренди водного об’єкта визначаються зобов’язання щодо здійснення заходів з охорони та поліпшення екологічного стану водного об’єкта, експлуатації ставка відповідно до встановлених терорганами Держводагенства режимів роботи, а також необхідність оформлення права користування гідротехнічними спорудами.
ГОЛОСУВАЛИ:
«ЗА» - 20
«ПРОТИ» – немає
«УТРИМАЛИСЬ» - немає
Рішення прийняте 20 голосами, що становить 100 % голосів членів, присутніх на зборах.
ВИРІШИЛИ:
- БУВР Пруту та Сірету і Дністровському БУВР підготувати звернення до об’єднаних територіальних громад, міських, селищних та сільських рад щодо проведення інвентаризації водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд в суббасейнах річок Прут та Сірет, з метою їх безпечної експлуатації та огляду на те, що плата від оренди ГТС надходить до місцевих бюджетів.
5. Різне.
5.1. Формування плану роботи ради на 2021 рік
СЛУХАЛИ:
Головуючий повідомив, що з метою підготовки плану роботи ради на 2021 рік, всім членам БР подати на адресу електронної пошти секретаріату до 20 листопада 2020 року свої пропозиції до плану роботи.
ГОЛОСУВАЛИ:
«ЗА» - 20
«ПРОТИ» – немає
«УТРИМАЛИСЬ» - немає
Рішення прийняте 20 голосами, що становить 100 % голосів членів, присутніх на зборах.
ВИРІШИЛИ:
- з метою підготовки плану роботи ради на 2021 рік, всім членам БР подати на адресу електронної пошти секретаріату до 20 листопада 2020 року свої пропозиції до плану роботи.
5.2.Про визначення дати проведення наступного засідання басейнової ради.
СЛУХАЛИ:
Мирослав Заячук, який запропонував наступне засідання басейнової ради провести в грудні місяці 2020 року.
ГОЛОСУВАЛИ:
«ЗА» - 20
«ПРОТИ» – немає
«УТРИМАЛИСЬ» - немає
Рішення прийняте 20 голосами, що становить 100 % голосів членів, присутніх на зборах.
ВИРІШИЛИ:
- наступне засідання басейнової ради провести в грудні місяці 2020 року.
Голова басейнової ради М.Д.Заячук
Секретар М.М.Геніч
Члени рахункової комісії: Т.Ф. Божик
В.Г. Тищенко