13.11.2018 12:23
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у жовтні 2018 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 22 запити на отримання публічної інформації, що відповідає рівню минулого року (22 запити).
З них 6 запитів надійшло від громадян, 14 - від юридичних осіб, 2 - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 15 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 5 отримано поштою, 2 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
18 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, решту 4 перенаправлено з інших органів влади (Мінприроди - 3, Держекоінспекція - 1).
З отриманих та розглянутих Держводагентством запитів протягом звітного періоду по 1 запиту за належністю перенаправлено до  ПАТ «Київводоканал» та Державного агентства рибного господарства України.
Запитувачів, які зверталися до Агентства, переважно цікавила інформація стосовно використання бюджетних коштів, виконання днопоглиблювальних робіт, а також щодо стану водних ресурсів України.
Зокрема, запитувачів цікавила інформація щодо озера Тельбін (Київ), річки Гнилоп’ять (Житомирська область), а також водного об’єкта у с. Синяк (Київська область), рівня мінералізації вод у різних районах, власників річок та їх прибережних захисних смуг та очищення русел річок.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.