Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 22 запити на отримання публічної інформації. З них 14 запитів надійшло від громадян, 7 - від юридичних осіб, 1 - від представника засобу масової інформації.
Із загальної кількості 11 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 7 отримано поштою, 3 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 1 - нарочно.
12 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 10 перенаправлено від інших органів виконавчої влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України (2), Мінприроди (6), Держрибагентство (1), Держстат (1).
У запитах, отриманих протягом звітного періоду, порушувалися в основному, питання, які стосувалися надання інформації щодо проведення перевірки порушення природоохоронного законодавства; значення коефіцієнтів при обчисленні значення якісного стану води; копій наказів Держводагентства, Регламенту промивання річок в розрізі річок та регіонів, порядку утримання штучних водойм (ставків) тощо.
Окрім цього, запитувачів цікавила інформація, що стосувалася конкретних водних об’єктів, зокрема, річки Альта та населених пунктів, через які вона протікає; екологічного стану водних ресурсів річок Супій та Іржавець (Яготин), постів моніторингу рівня забруднення води на Донеччині.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.