23.10.2018 11:40
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у вересні 2018 року

Протягом звітного періоду суттєво зросла кількість запитів на отримання публічної інформації за рахунок активізації окремих громадян. Так, протягом вересня до Держводагентства надійшов 41 запит на отримання публічної інформації (для порівняння - минулого року кількість запитів, отриманих протягом вересня, становила 23 запити, а у серпні 2018 року - 12).
З них 34 запити надійшло від громадян, 4 - від юридичних осіб, 3 - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 37 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, решта 4 отримано засобами поштового зв’язку.
21 запит на отримання публічної інформації надійшов безпосередньо до Держводагентства, решта 20 перенаправлено з інших органів влади (Мінприроди (17), Держгеокадастр (1), КМДА (1), Харківська ОДА (1).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, переважно цікавила інформація стосовно здійснення державного моніторингу вод в Україні та м. Києві, захисту прибережних смуг та річок, здійснення спецводокористування та порядку видачі дозволів для виконання такого виду робіт.
Окрім того, запитувачів цікавила інформація щодо стану водних ресурсів України, зокрема, р. Дніпро, гідротехнічних споруд на р. Стир (Львівська область), стосовно озера Тельбін (Київ), а також рівня підйому води в  р. Інгулець.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.