26.03.2018 16:05
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у січні 2018 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшов 21 запит на отримання публічної інформації (для порівняння: протягом аналогічного періоду минулого року надійшло 12 запитів). З них 15 запитів надійшло від громадян, 6 - від юридичних осіб, від представників засобів масової інформації запитів не надходило.
Із загальної кількості 17 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства та 4 отримано поштою.
16 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 5 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (4), Держстат (1).
Переважну більшість запитувачів цікавила інформація довідкового характеру щодо ведення обліку водокористування, отримання дозволів на спецводокористування, а також підтверджувальна інформація (копії паспортів водних об'єктів, договорів оренди тощо).
 Також запитувачів цікавила інформація, що стосувалася конкретних водних об’єктів, зокрема, Канівського водосховища, озер Конча та Заспа (Київська область), малих річок Києва  тощо.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.