03.10.2018 17:24
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у серпні 2018 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 12 запитів на отримання публічної інформації, що практично на рівні минулого року (13 запитів).
З них 5 запитів надійшло від громадян, 5 - від юридичних осіб, 2 - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 8 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 2 отримано поштою, 2 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
6 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, решта 6 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (2), Мінприроди (3), Держекоінспекція (1).
З отриманих та розглянутих Держводагентством запитів протягом звітного періоду по 1 запиту за належністю перенаправлено до Державної служби геології та надр та Державної екологічної інспекції.
Запитувачів, які зверталися до Агентства, переважно цікавила інформація стосовно спецводокористування, а також щодо стану водних ресурсів України. Зокрема, запитувачів цікавила інформація щодо озера Тельбін (Київ), річки Вовнянка (Київська область), а також річки Борова (Харківська область), скидання зворотних вод у р. Інгулець, цвітіння водойм в Україні та перевищення кількості медуз в морях України у літній період 2018 року.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.