06.04.2018 12:13
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у лютому 2018 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшов 18 запитів на отримання публічної інформації (для порівняння: протягом аналогічного періоду минулого року надійшло 13 запитів). З них 10 запитів надійшло від громадян, 7 - від юридичних осіб, 1 запит від представника засобу масової інформації.
Із загальної кількості 12 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства 4 отримано поштою, 2 через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
13 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 5 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (2), Мінприроди (2), Держгеонадра (1).
У лютому запитувачів цікавила інформація довідкового характеру щодо ведення обліку водокористування, отримання дозволів на спецводокористування, проведення робіт зі зведення гребель для перекриття малих річок а також підтверджувальна інформація (копії паспортів водних об'єктів, договорів оренди, інших дозвільних документів).
 Окрім того, запитувачів цікавила інформація, що стосувалася роботи підрозділу з протидії корупції в Агентстві, а також конкретних водних об’єктів, зокрема,  промивки р. Інгулець, озер Конча та Заспа (Київська область) тощо.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.