07.12.2018 12:34
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у листопаді 2018 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 14 запитів на отримання публічної інформації.
З них 8 запитів надійшло від громадян, 5 - від юридичних осіб, 1 - від представника засобу масової інформації.
Із загальної кількості 8 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 6 отримано поштою.
10 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, решту 4 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України - 1, Міністерство екології та природних ресурсів України - 2, Державна служба статистики України - 1).
Всі отримані протягом звітного періоду запити розглянуті Держводагентством відповідно до його компетенції.
Запитувачів, які зверталися до Агентства, зокрема, цікавила інформація щодо стану водних об’єктів України; стосовно проектів розчищення річки Стир, будівництва гідротехнічних споруд та проведення інших робіт на ній; стосовно прибережних захисних смуг, гідрологічного режиму, екологічного стану малих річок; реконструкції та будівництва групових водопроводів; щодо інвестицій для побудови нових водоочисних споруд у м. Дубно; стосовно надання інформації щодо проекту «Відновлення гідрологічного режиму р. Сула»; стосовно гідротехнічної споруди та її балансоутримувача (Київська область, с. Мала Бугаївка); про стан забруднення річки Дніпро в Україні з 2015 року.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.