08.12.2017 09:56
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у листопаді 2017 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 18 запитів на отримання публічної інформації. З них 13 запитів надійшло від громадян, 5 - від юридичних осіб. Від представників засобів масової інформації запитів протягом зазначеного періоду не надходило.
Із загальної кількості 8 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 5 отримано поштою, 4 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 1 - нарочно.
10 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 8 перенаправлено від інших органів виконавчої влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України (4), Мінприроди (3), Держгеокадастр (1).
У запитах, отриманих протягом звітного періоду, порушувалися в основному, питання, які стосувалися надання інформації щодо порядку укладання договору оренди водного об’єкта, надання дозволів на спеціальне водокористування та проведення робіт на землях водного фонду, а також чинності Положення про порядок проектування та експлуатації зон санітарної охорони джерел водопостачання та водопроводів.
Окрім цього, запитувачів цікавила інформація, що стосувалася конкретних водних об’єктів, зокрема щодо кількості озер у Перемишлянському районі, а також щодо друкованих засобів масової інформації, засновником яких є Держводагентство.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.