13.06.2018 08:41
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у квітні 2018 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 18 запитів на отримання публічної інформації, що майже на рівні кількості запитів, отриманих протягом аналогічного періоду минулого року (19).
З них 6 запитів надійшло від громадян, 10 - від юридичних осіб, 2 - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 9 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 5 отримано поштою, 4 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
11 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 7 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (3), Мінприроди (1), Держрибагентство (3).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, цікавила інформація щодо реєстрів та баз даних водогосподарського спрямування;  даних з форми 2ТП-водгосп; стимулюючих виплат для керівників центральних органів виконавчої влади за 2017 рік;  надання інформації про видачу дозволів на проведення робіт на землях водного фонду та дозволів на спецводокористування.
Окрім того, запитувачів цікавила інформація щодо порядку збору інформації про стан поверхневих вод в Україні, про надання інформації щодо громадської ради при Держводагентстві; а також стосовно конкретних водних об'єктів, зокрема, щодо орендарів водойм на території та за межами села Степове, Київська область, Фастівський р-н; наслідків скидання надлишків стічних вод у р. Інгулець; щодо приналежності струмка по вулиці Зеленій в  Харкові до об'єктів водного фонду; щодо надання копії режиму роботи Новомалинського водосховища за 2017-2018 роки тощо.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.