23.04.2018 10:34
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у березні 2018 року

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 12 запитів на отримання публічної інформації (для порівняння: протягом аналогічного періоду минулого року надійшло 20 запитів). З них 8 запитів надійшло від громадян, 4 - від юридичних осіб, запитів від представників засобів масової інформації протягом звітного періоду не надходило.
Із загальної кількості 6 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 4 отримано поштою, 1 – нарочно, 1 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
5 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 7 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (1), Мінприроди (3), КМДА (3).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, цікавила інформація довідкового характеру щодо ведення обліку водокористування, видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду, а також підтверджувальна інформація (у вигляді копій наказів, виданих Агентством).
Окрім того, запитувачів цікавила інформація щодо водогосподарської обстановки на річках басейну Південного Бугу (з 2007 по 2006 роки), підтоплення приватних земельних ділянок (с. Бобриця, Київська область), а також фінансування  заходів з берегоукріплення р. Стрв`яж.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.