09.11.2018 18:57
 Версія для друку

«Сучасні прибережні паркові зони спонукатимуть людей не засмічувати водойми», - Ірина Овчаренко, Голова Держводагентства

news-image
Голова Держводагентства Ірина Овчаренко зустрічаючись з місцевими органами влади Київської області зазначала, що водогосподарниками Київщини сьогодні виконуються важливі роботи для мешканців смт Макарів.
 Зокрема, проводяться роботи з покращення екологічного стану річки Здвиж та захисту від підтоплення прилеглих територій. Після проведення розчистки русла річки, на її берегах буде облаштована прибережна захисна смуга та створена сучасна паркова зона з пішохідними доріжками.
Разом з тим, Ірина Овчаренко зверталася до голови Макарівської районної державної адміністрації Тетяни Семенової з пропозицією, спільно продовжувати розпочаті роботи з облаштування прибережної зони.
Зокрема, створити необхідні умови соціальної інфраструктури для комфортного відпочинку місцевих мешканців біля річки.
 «Якщо об'єднати зусилля водників та місцевих органів влади можна не просто покращити екологічний стан річки Здвиж, а зробити центр  Макарова місцевою перлиною, біля якої мешканцям буде комфортно та приємно відпочивати», - на завершення зазначила Голова Держводагентства.
 
Детальніше:
Роботи по розчистці виконує підрядна організація ТОВ «Фастгідроресурс», яка виграла тендер на проведення даних робіт.
Зокрема розчищається заболочена ділянка русла р. Здвиж довжиною 650 м, шириною 150 м від моста у центрі смт Макарів вище за течією.
Станом на 9 листопада на ділянці активно працює 8 екскаваторів, 1 земснаряд, 2 бульдозери, 5 автосамоскидів.
Роботи заплановано закінчити до 30 грудня 2018 року.
Вартість робіт складає понад 11 млн. грн., які будуть профінансовані з державного бюджету.