11.05.2018 09:29
 Версія для друку

Ірина Овчаренко провела робочу зустріч

news-image
10 травня Ірина Овчаренко провела робочу зустріч з представниками Європейського Банку Реконструкції та Розвитку щодо запровадження пілотного інвестиційного проекту на Нижньо-Дністровській зрошувальній системі Біляївського району Одеської області.
Під час зустрічі були визначені пріоритетні напрями роботи щодо заходів, які необхідно розпочати у поточному році для складання ТЕО проекту. Зокрема, на початку буде проведено детальний технічний та енергетичний аудити об’єктів зрошувальної системи, за результатами яких буде визначено суму необхідних інвестицій.
Довідково:
Інвестиційний проект розроблений Одеським обласним управлінням водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів України
Метою проекту: проведення реконструкції головної насосної станції Нижньо-Дністровської зрошувальної системи, яка побудована та експлуатується з 1968 року.
Реконструкція буде проводитися у с. Маяки Біляївського району Одеської області.
Для забезпечення стабільної водоподачі Біляївського та Овідіопольського районів та гарантованого збільшення обсягів води на полив до 45 тис. гектарів проти 10-11 тис. га, які поливаються на даний час.