опубліковано 17.05.2019 16:53
Басейнова рада Південного Бугу на своєму засіданні розгляне такі питання:
1. Про зміни назв та складу робочих органів басейнової ради.
2. Щодо розгляду та погодження пропозицій регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області з реалізації державного інвестиційного проекту «Забезпечення питним водопостачанням сільських населених пунктів Казанківського, Новобузького районів та реконструкція водоскидної споруди Софіївського водосховища Новобузького району Миколаївської області» на 2019 рік.
До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.
Час та місце проведення засідання: 11.00, м. Вінниця, вул. Соборна, 15 а, конференц-зал Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.
Для отримання додаткової інформації:можна звертатися до контактної особи: Галузова Інна Вячеславівна – начальник відділу водних об’єктів Басейнового управління водних ресурсів Південного Бугу (0432) 52-09-74, 067-389-63-74, vodares@gmail.com.
Акредитація ЗМІ: 0432 52 09 74, 067 389 63 74, vodares@gmail.com.
Довідково:
Основними завданнями басейнової ради є сприяння забезпеченню інтегрованого управління водними ресурсами у межах території басейну Південного Бугу, надання пропозицій до проекту плану управління річковим басейном та оцінка його виконання, забезпечення узгодження інтересів та координації дій заінтересованих сторін щодо управління водними ресурсами, сприяння співпраці центральних та місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, в т.ч. міжнародних.
Водна Рамкова Директива 2000/60/ЄС (ВРД ЄС) Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2000 року, яка встановлює рамки для дій Співтовариства у сфері водної політики, є одним з головних юридичних документів, відповідно до якого здійснюється управління водними ресурсами в державах-членах ЄС. Головною екологічною ціллю Директиви є запобігання погіршенню стану всіх поверхневих та підземних вод.