09.02.2018 18:27
 Версія для друку

#Громадська рада при Держводагентстві ініціюватиме перегляд Правил експлуатації дніпровських водосховищ

news-image
Про це йшлося на засіданні громадської ради при Держводагентстві 9 лютого 2017 року. А саме, член громадської ради при Держводагентстві Віктор Вишневський виступив із пропозиціями щодо перегляду Правил експлуатації дніпровських водосховищ, зокрема, зазначив щодо невідповідностей вимогам сьогодення та запропоновано звернутися до ПрАТ «Укргідроенерго» та міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ з пропозицією щодо перегляду зазначених правил.
Крім того, Віктор Мельничук – член громадської при Держводагентстві, виступив з питанням щодо громадської оцінки сучасного екологічного впливу Дністровського гідроенерговузла на екосистему р.Дністер.
Про виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в частині якості води і управління водними ресурсами висвітлила член громадської ради при Держводагентстві Галина Проців.
На завершення засідання, заступник голови громадської ради при Держводагентстві Андрій Неліпа виступив із пропозицією щодо розробки проекту нормативно-правового акта щодо заборони фосфатів у миючих засобах.